Ogród Zoologiczny w Berlinie / Zoo in Berlin

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy przybliżyć trochę temat Berlińskiego Zoo, które mieliśmy okazję odwiedzić już jakiś czas temu. Z racji tego, że mieszkamy w zachodniej Polsce, dojazd do Berlina nie był dla nas problemem.  Zoo znajduje się praktycznie w centrum Berlina, tuż obok dworca Zoologischer Garten. Po Berlinie najlepiej poruszać się komunikacją miejską, która jest bardzo dobrze rozwinięta.
Najlepiej udać się do Zoo z samego rana, ponieważ w późniejszych godzinach można się spodziewać kolejek. Godziny otwarcia, ceny oraz wszystkie potrzebne informacje można znaleźć bezpośrednio na stronie http://www.hauptstadtzoo.de Od siebie możemy dodać, że warto kupić od razu bilet kombi, który uprawnia do wstępu do Zoo Berlin oraz Zoo Aquarium Berlin.
Na wizytę w Zoo polecamy przeznaczyć cały dzień, ponieważ można zobaczyć tam wiele ciekawych zwierząt i spędzić czas naprawdę bardzo przyjemnie a nie warto robić tego w pośpiechu. Przerwę na odpoczynek i posiłek warto zrobić sobie tuż po karmieniu zwierząt, ponieważ większość z nich ucina sobie popołudniową drzemkę :)
Bardzo zachęcamy do odwiedzenia Berlińskiego Zoo. Nam podobało się tak bardzo, że z pewnością jeszcze tam wrócimy. Zapraszamy do oglądania naszych zdjęć.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Blogroll

Obserwatorzy